Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci majú za sebou anglický týždeň

Na domácom ihrisku privítali najprv FKP Bratislava a v nedeľu Bernolákovo

Mladší aj starší žiaci mali tento týždeň nabitý. V stredu si v Stupave zmerali sily s FKP Bratislava. Zverenci trénera Holáska vstúpili do zápasu veľmi dobre a tempo si udržali až do konca. Hráči sa bavili futbalom a potešil aj výsledok 8:0. Mladším žiakom naopak v zápase nevychádzalo streliť gól, ich súperovi sa však darilo. Ani po polčase im koncovka nevyšla a zápas sa skončil prehrou 0:5.

V nedeľu sa však výkon starších žiakov nezopakoval. Zápas síce vyhrali, ale prvý polčas nebol podľa predstáv trénera. V druhom polčase sa už hra zlepšila a zápas sa skončil výhrou domácich. Mladší žiaci sa dostali pod tlak po úvodnom inkasovanom góle. Našťastie sa nezľakli a bojovali ďalej. Napriek niekoľkým šanciam sa im podarilo streliť len jeden gól a zápas sa skončil remízou.

imas13

FC IMAS – FKP Bratislava

Výsledok: 8:0

Zostava: Martin Šin, Tomáš Zeman, Patrik Štvrtecký 61′, Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Miroslav Toman, Erik Zeman, Jakub Chochol, Dominik Peceň 57′, Samuel Foltýn (C), Martin Mlynka 36′

Náhradníci: Samuel Holec, Tomáš Harenčár 36′,  Pavol Zeman 61′, Jakub Měšťan 57′

Góly: Jakub Chochol 26′, Erik Zeman 34′, Erik Zeman 37′, Jakub Chochol 43′, Jakub Chochol 46′, Samuel Foltýn 57′,  Erik Zeman 60′, Erik Zeman 67′

“Do začiatku sme vstúpili zodpovedne. Snažili sme sa kontrolovať loptu a dominovať na ihrisku. Dostávali sme sa do pomerne veľa šancí, len sme ich nepremenili. Absentovala nám hra krajných obrancov. Súper zmenil systém hry po inkasovanom góle. Potrebovali sme si postrážiť dlhé nákopy a to sa nám celkom darilo. V druhom polčase to už bolo čisto o našej dominancii.”

imas15

FC IMAS – ŠK Bernolákovo

Výsledok: 7:1

Zostava: Samuel Holec, Tomáš Zeman, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Miroslav Toman, Erik Zeman, Jakub Chochol, Dominik Peceň 60′, Samuel Foltýn (C), Tomáš Harenčár 51′

Náhradníci: David Kovár 60′, Martin Mlynka 51′

Góly: Lucas Benkovský 18′, Jakub Chochol 46′, Erik Zeman 49′, Miroslav Toman 54′, Jakub Chochol 57′, Erik Zeman 67′, Erik Zeman 69′

“Pred zápasom na hráčoch bola vidieť pozitívna nálada. Tá neprestávala ani po rozcvičke. Ale potom s chalanmi ako keby uťalo. Prvý polčas bol katastrofálny. Neboli sme disciplinovaní, robili sme veci, ktoré spravidla nerobíme. Nevychádzala na hra. Súper postavil obranu z ôsmich hráčov a my sme ju nedokázali prelstiť, lebo sme vôbec nerozmýšľali. Chýbalo nasadenie, bojovnosť a hlavne pohyb a chuť byť kreatívny. Cez polčas sme si vysvetlili niekoľko vecí a obraz hry sa zmenil z 0 na 100 o čom hovorí aj počet gólov. Robili sme všetky veci dôrazne a to sa odzrkadlilo. Nezľakli sme sa ani keď sme dostali gól. Ešte sme pridali a dali niekoľko gólov. Vieme, že musíme pracovať aj po mentálnej stránke.”

fcimas15

Výsledok: 0:5

Zostava: Tomáš Měšťan, Marek Jánošík, Peter Pristach, Max Jan Jager, Martin Šimunič, Michal Kürti (C), Lukáš Stankovič, Lukáš Szepesi, Arsen Juriv, Tobiáš Tomeček, Dominik Moravčík

Hodnotenie trénera Masaroviča:

imas13

Výsledok: 1:1

Zostava: Martin Šimunič, Max Jan Jager (C), Marek Jánošík, Michal Kürti, Matej Chmelík, Lukáš Stankovič, Lukáš Szepesi, Arsen Juriv, Tobiáš Tomeček

Góly: Lukáš Szepesi 40′

“Dnes chlapci odohrali zápas s Bernolákovom, v prvom polčase sme dostali gól už v 14. minúte po chybe v rozohrávke. Náš výkon sa stupňoval, no po troch vyložených šanciach sa skóre nezmenilo, ale bolo vidieť zlepšenie v obrannej fáze hry. Druhý polčas začali hostia lepšie, keď mali dva góly na kopačkách, no výborný výkon brankára Šimuniča nás zachránil. Po rozohrávke v obrane si Szepesi prihral loptu s Arsenom, ktorý mu ju vrátil pred bránku a Luky presnou a tvrdou strelou skóroval na vyrovnanie 1:1. Zápas pokračoval zo strany na stranu, ale gól už nepadol. Musím skonštatovať, že tentokrát sme boli najbližšie k víťazstvu.”