Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci na pôde PŠC Pezinok

Starší žiaci si priviezli tri body, mladších o ne obral súper

Ďalšie kolo žiackej druhej ligy sa odohralo v Pezinku, kde mohli diváci vidieť gólovú nádielku starších žiakov. Tí súperovi nič nedarovali a zápas vďaka jedenástim streleným gólom doviedli do víťazného konca. Mladší žiaci napriek snahe neprestrelili brankára domácich ani raz a podľahli súperovi výsledkom 2:0. 

dvoran

ilustračná fotografia

U15

PŠC Pezinok –  FC IMAS

Výsledok: 1:11

 

Zostava: Samuel Holec, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský (C), Bruno Sirota, Miroslav Toman, Erik Zeman, Jakub Chochol, Samuel Foltýn 50′, Tomáš Harenčár,Martin Mlynka, Samuel Habáň

Náhradníci: Jakub Měšťan 50′

Góly: 4′ Jakub Chochol, 15′ Jakub Chochol, 17′ Lucas Benkovský, 17′ Jakub Chochol, 30′ Samuel Habáň, 36′ Erik Zeman, 37′ Erik Zeman, 40′ Erik Zeman, 52′ Jakub Chochol, 67′ Erik Zeman, 70′ Samuel Habáň

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Do zápasu sme vkročili veľmi dobre. Vedeli sme, že sme dosť limitovaní, keďže šesť hráčov nám chýbalo. Každý hráč sa postavil k zápasu zodpovedne. Asi prvý zápas sme premenili aspoň 50% šancí. To sa odzrkadlilo na výsledku. Ofenzíve nie je čo vytknúť. V obrannej fáze hry sme mali mikro pasáže, kde sme chybovali, ale snažili sme sa to hneď napraviť. Celkovo výkon vysoko pozitívne hodnotím.


U13

PŠC Pezinok –  FC IMAS

Výsledok: 2:0

 

Zostava:Martin Šimunič, Marek Jánošík, Max Jan Jager, Michal Kürti, Tomáš Měšťan, Peter Pristach, Oliver Gerči, Michal Dvoran, Matej Chmelík, Lukáš Stankovič, Lukáš Szepesi (C)

Náhradníci: Arsen Juriv, Tobiáš Tomeček

 

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Dnes sme odohrali zápas na horúcej pôde v Pezinku. Chlapci nastúpili na tento zápas bez rešpektu a v dobrej nálade. V prvom polčase sme prekvapili súpera svojou bojovnosťou a srdiečkom, ktoré sme do posledných zápasov začali vkladať. Hrali sme veľmi dobre, hralo sa medzi šestnástkami, ale viac sme z hry mali my a súperovi začalo byť tesno. Mali sme dve pekné šance a začali sme konečne kombinovať v zápase, čo ma teší. Po polčase sme boli lepším mužstvom, no dostali sme dva góly, o to bol súper lepší, ale o nič viac. Chlapci išli z ihriska so vztýčenou hlavou, a to som im hovoril pred zápasom, aby išli z ihriska s hlavou hore a nech sa nemusíme hanbiť. Všetko to korunoval potlesk domácich aj našich rodičov a padali pozitívne slová na výkony oboch mužstiev Za mňa super zápas a prístup súpera, ďakujem všetkým zúčastneným a hlavne chlapcom, ktorí odohrali perfektný zápas, síce bez výhry ale so srdcom.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na