Žiaci opäť bodovali

Hráči U15 a U13 nedali súperovi žiadnu šancu

U15-tka dodržiavala pokyny od prvej minúty. Bojovnosť a aktívnosť na ihrisku vyústila do strelenia úvodného gólu v 20. minúte, kedy brankára domácich prekonal Hugo Morice. Druhý gól si pripísal po akcii v 33. minúte, čím zvýšil náskok na 0:2. V druhom polčase pridal dva góly Ivan Druzhkov v 38. minúte a 40. minúte. Ku strelcom gólov sa pridal v 46. minúte Patrik Škereň, ktorý zvýšil na 0:5 a v 51. minúte na 0:6. Gólovú vlnu zakončil opäť Druzhkov, ktorý strelil tretí gól v 55. minúte a štvrtý v 65. minúte. Zápas sa po pekných akciách a výborných výkonoch skončil 0:8.

Rovnako k súpera ničomu nepustili ani hráči U13. Prvý gól streli v 17. minúte Jožko Haramia, čím poslal gepardov do vedenia. Do polčasu prišlo už len k striedaniam na strane oboch aktérov a do kabín sa išlo za stavu 0:1. Striedaniami sa začal aj druhý polčas. V ňom strelil druhý gól zápasu Lucas Benkovský v 41. minúte a posledný gól strelil Pavol Zeman v 47. minúte. Zápas sa po hodine skončil výsledkom 0:3.

fcimas_nmšk1922bratislava-1

ilustračná foto: Erika Šrudiová

ŠK Svätý Jur – FC IMAS

Výsledok: 0:8

Zostava (ŠK Svätý Jur): František Klačan, Filip Jurkovič, Filip Grus, Alexander Sebastián Kormaník (C), Alex Filip, Kristína Kukumbergová (50´), Andrej Polkoráb, Marco Baranyai, Petra Horvatová, Alexandra Moravíková, Jakub Novota

Náhradníci (ŠK Svätý Jur): Patrik Gavenčiak (50´), Filip Igor Gireth, Patrik Podskoč, Samuel Vranovič, Viliam Gabriš

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Kristián Pavlík, Evan Samuel Kilian (36´), Alexander Machovich, Šimon Zlocha, Hugo Morice, Patrik Škereň (C), Miroslav Toman (36´), Daniel Deák (36´), Tomáš Kurti, Jakub Holec (57´)

Náhradníci (FC IMAS): Martin Jankovič (57´), Tomáš Bálent (36´), Ivan Druzhkov (36´), David Drahoš (36´)

Góly (FC IMAS): Ivan Druzhkov (38´, 40´, 55´, 65´), Hugo Morice (20´, 33´), Patrik Škereň (46´, 51´)

“Do zápasu sme vkročili po dlhšom čase dobre. Boli sme aktívni, presní a hlavne priamočiari. Nebáli sme sa hrať a z toho pramenilo aj vytváranie šancí. Napriek tomu, že sme ich pozahadzovali, pokračovali sme v našej hre. Bolo vidno aj na hráčoch, že ich to baví. V prvom polčase sa to odzrkadlilo dvomi gólmi. Do druhého polčasu sme prestriedali hneď troch hráčov. Naša hra začala byť ešte viac priamočiarejšia. Súpera sme len zriedkavo pustili k lopte a na našu polovicu. Podarilo sa nám pridať ďalších šesť gólov. Treba povedať, že zápas mohol skončiť omnoho väčším rozdielom, len sme približne 50% svojich šancí zahodili. Po dlhšom čase to bol opäť výkon, aký očakávame a rovnako to cítili aj chalani.”

fcimas_nmšk1922bratislava-(

Výsledok: 0:3

Zostava (ŠK Svätý Jur): Norbert Čajkovič (C), Eduard Pajdlhauser, Branislav Németh, Viliam Moravík (31´), Matej Polakovič, Richard Fekete, Rastislav Hergott (22´), Marian Beňo, Henrich Hergott (31´), Adam Váňa, Matej Melišek

Náhradníci (ŠK Svätý Jur): Matúš Šimuni (22´), Patrik Podskoč, Filip Igor Gireth (31´), Samuel Vranovič (31´)

Zostava (FC IMAS): Lukáš Zacharias Man, Samuel Foltýn, David Kovár, Juraj Haramia, Patrik Štvrtecký (C), Siniša Belay, Lucas Benkovský, Jožko Haramia, Hugo Michal Šíra (23´), Martin Kyselica, Jakub Měšťan (31´)

Náhradníci (FC IMAS): Samuel Holec (31´), Pavol Zeman (23´)

Góly (FC IMAS): Lucas Benkovský (41´), Jožko Haramia (17´), Pavol Zeman (47´)

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas v Jure bol predposledným zápasom jesene. Terén bol ťažký, nakoľko pred nami bol odohraný zápas. V šatni som na to hráčov upozornil. Chcel som, aby hráči hrali jednoducho, zbytočne dlho nedržali loptu a hrali priamočiaro. Do zápasu sme vstúpili aktívne, snažili sme sa držať loptu, aby sme súpera do ničoho nepustili Chlapci sa snažili presadzovať cez krídelné priestory, po ktorých sme si dokázali vypracovať šance, no tie sa nám nepodarilo premeniť. Niekedy sme sa zbytočne tlačili do prehusteného priestoru a mali sme dotyky navyše. Napriek tlaku a šanciam sa nám nepodarilo streliť gól a všetky naše strely smerovali do rúk brankára. Do polčasu sme nakoniec strelili úvodný gól. Cez polčas som hráčov upozornil, aby hrali našu hru, nakoľko výkon v prvom polčase nebol ideálny. Prestriedal som, chlapci bojovali ďalej, podarilo sa nám streliť ešte ďalšie góly a v zápase zvíťaziť. S výkonom nie som príliš spokojný, bol to boj a chlapci musia viac dodržiavať pokyny a hrať to, čo máme. Teší ma opäť čisté konto u oboch brankárov.”

Hodnotenie asistenta trénera Hančíka:

“Odohrali sme zápas na ťažkom teréne. Prvý polčas sme pomerne dobre kombinovali, dostávali sme sa do veľkého množstva šancí, bohužiaľ, končili v strede brány. Striedali sa pasáže s dobrým držaním lopty s pasážami, kedy sme zle riešili situácie. Najmä v rohoch či krajoch ihriska, odkiaľ sme sa mohli dostať do šance jednoduchou kombináciou či prihrávkou, no riešili sme všetko individuálne. Z týchto situácií sme stratili lopty a umožnili súperovi dostať sa do útoku a zakončenia. Na konci polčasu sme dali našťastie gól. Cez polčas sme hráčov upozornili, aby hrali to, čo sa učíme na tréningoch a neriešili situácie individuálne. V druhom polčase sme zlepšili výkon a pridali ďalšie dva góly. Výkon však nebol najlepší a do budúcna od hráčov očakávame oveľa lepšie výkony najmä proti takémuto súperovi, pri ktorom sa o výsledku mohlo rozhodnúť už v prvom polčase a nepodporovať súpera v domnienke, že sa na nás môže dotiahnuť a zvíťaziť.”