Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci priniesli z Rusoviec 6 bodov!

Na pôde Rusoviec odohrali starší žiaci len jeden polčas. V ňom však súperovi stihli streliť 6 gólov, prvý už v prvej minúte. Po tom, ako sa súper rozhodol nenastúpiť do druhého polčasu skončil zápas výsledkom 0:6.

Mladší žiaci strelil prvý gól v tretej minúte, súper však následne dorovnal. Zverenci trénera Masaroviča však bojovali a Rusovciam strelili ďalšie 4 góly, pričom súper nám strelil už len jeden. Zápas sa skončil výsledkom 2:5

u13imas

MFK Rusovce – FC IMAS

Výsledok: 2:5

Zostava: Marek Jánošík, Tomáš Měšťan, Martin Šimunič, Peter Pristach (C), Max Jan Jager, Adam Sojka, Oliver Gerči, Tobiáš Tomeček, Matej Chmelík, Lukáš Szepesi, Lukáš Stankovič, Oliver Šooš, Michal Dvoran, Michal Kürti

Góly: Matej Chmelík 3′, Tobiáš Tomeček, 19′, Michal Kürti 29′, Michal Kürti 42′, Max Jan Jager 48′

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Nastúpili sme do veľmi veterného počasia a povedal som chlapcom na začiatku, nech vyberú stranu odkiaľ fúka vietor, aby sme mali výhodu striel s vetrom. Tak sa aj stalo, v tretej minúte nákop do pokutového územia, Kürti vrátil Chmelíkovi na šestnástku a Matej vypálil a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Viedli sme 0:1. Domáci mali jednu šancu v prvom polčase a využili ju, bolo 1:1 po chybe brankára Měšťana. Inak sme domácich k ničomu nepúšťali a hralo sa na jednu bránu. Po 15. minútach zopakoval nákop Pristach a po odraze od domáceho brankára dorážal Tobiáš Tomeček, a viedli sme 1:2. Do prestávky ešte skóroval Michal Kürti po samostatnom úniku a bolo 1:3. Po prestávke som chlapcom povedal, že musia hrať po zemi oproti vetru a splnili to do bodky. Skóroval Kürti a Max Jager krásnou strelou pod brvno z 25. metrov. V posledných minútach odskočila lopta nášmu obrancovi, inak celý zápas bezchybnému Peťovi Pristachovi a súper skóroval na 2:5. S výsledkom som spokojný a tentoraz aj s prevedenou hrou, kde chlapci behali a hrali kombinačný futbal. Čo ma teší najviac, že ma chlapci počúvali do bodky a predviedli najlepší výkon sezóny.”

u15imas

Výsledok: 0:6

Zostava: Martin Šin, Lucas Benkovský (C), Samuel Habáň, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Tomáš Zeman, Martin Mlynka, Adam Zámečník, Patrik Štvrtecký, Dominik Peceň, Matej Hiadlovsky

Náhradníci: Marián Šooš, Tomáš Harenčár, Jakub Měšťan, Samuel Holec

Góly: Matej Hiadlovsky 1′, Dominik Peceň 4′, Matej Hiadlovsky 9′, Miroslav Toman 11′, Jakub Chochol 23′, Matej Hiadlovsky 34′

“Už pred zápasom sme vedeli, že súper bude mať problém nastúpiť do zápasu. Prakticky chalani vedeli hneď, že to bude atraktívny zápas pre nich. Musím ich ale pochváliť, že nedali hlavy dole a neodflákli prvý polčas. Gólov sme dali iba 6, mohli sme dať ale veľmi veľa. Náš najväčší súper bol silný nárazový vietor a premieňanie šancí. Na tomto zápase nie je moc čo hodnotiť, nakoľko súper odstúpil po polčase a do prvého polčasu nastúpilo 7 hráčov…”