Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci priviezli z Ružinova štyri body

Starší žiaci zvíťazili, mladší opäť remizovali

Zverenci trénera Holáska sa ujali zápasu hneď od začiatku a po minulom týždni si napravili chuť. Gólová vlna sa spustila v piatej minúte. Do 51. minúty padlo 7 gólov po strelách Hiadlovského, Sirotu, Mlynku, Chochola a Štvrteckého. V 53. minúte sa podarilo domácim prekonať nášho brankára, no v 56. minúte si domáci strelili vlastný gól. Posledný gól pridal v 69. minúte Miro Toman a uzavrel zápas výsledkom 1:9.

Vlastný gól si strelili aj mladší žiaci domácich, ale až v závere zápasu. Tomu predchádzal gól domácich z 11: minúty a tiež premenený pokutový kop z 26. minúty. Gepardom sa podarilo prekonať brankára domácich len raz, a to v 28. minúte po strele Stankoviča. Zápas sa skončil 2:2.

WhatsApp-Image-2022-05-09-at-07.16.12

FC Ružinov Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 1:9

Zostava: Martin Šin, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Martin Mlynka 67′, Samuel Foltýn (C), Bruno Sirota, Tomáš Zeman 36′, Dominik Peceň 36′, Patrik Štvrtecký, Matej Hiadlovsky, Adam Zámečník

Náhradníci: David Kovár 36′, Tomáš Harenčár, Marián Šooš 36′, Jakub Měšťan 67′

Žlté karty: Jakub Chochol 47′

Góly: 5′ Matej Hiadlovsky, 18′ Bruno Sirota, 28′ Martin Mlynka, 32′ Matej Hiadlovsky, 39′ Martin Mlynka, 46′ Patrik Štvrtecký, 51′ Jakub Chochol, 56′ Vlastný gól súpera, 69′ Miroslav Toman

“Zápas musím hodnotiť po dlhom čase veľmi pozitívne. Chlapci od prvej minúty jazdili. Nenechávali súperovi vôbec priestor na hru. Len sporadicky sa dostal za poliacu čiaru. Vytvárali sme si veľmi dobré šance a mnoho z nich sme aj premenili. Súper z jedinej šance nám strelil gól, ale ten môžeme zaradiť do kategórie výstavných. Nás to ale nepoložilo a pridali sme opäť ďalšie góly. Bola radosť pozerať na chlapcov, ako z nich konečne opadla “deka”. Tešíme sa už na Senec.”

Výsledok: 2:2

Zostava: Tomáš Měšťan, Adam Sojka, Oliver Gerči, Tobiáš Tomeček, Matej Chmelík, Lukáš Szepesi (C), Lukáš Stankovič, Oliver Šooš, Michal Kürti, Max Jan Jager, Peter Pristach

Góly: 28′ Lukáš Stankovič, Vlastný gól  súpera 47′

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“V sobotu sme odohrali zápas na pôde FC Ružinov, zápas začal dobre pre súpera, kde sme nezachytili začiatok a v 11. minúte po chybách v obrane skóroval súper na 1:0. Po góle súpera sme sa nedokázali dostať do tempa a po faule v pokutovom území nariadil rozhodca penaltu a bolo 2:0. Bojovali sme s prihrávkou ktorá, nám vôbec nefungovala a nevedeli sme nájsť recept na kombinačnú hru. Nakoniec polčasu to zobral na seba Lukáš Stankovič a individuálne sa dokázal presadiť (na čo som čakal niekoľko zápasov, lebo je veľmi rýchly) a znížil na 2:1. Cez prestávku som chalanov povzbudil a prízvukoval som im, že prihrávky sú základ tímového výkonu, ale nepomohlo. Trápili sme sa s prihrávkou celý druhý polčas, ale na koniec si dal súper vlastný gól, čo nám dopomohlo ku konečnej remíze 2:2. Zápas hodnotím negatívne, bohužiaľ, lebo som presvedčený, že vedia hrať oveľa lepšie, čo nebolo v tomto zápase možné. Súper bol húževnatejší a lepší v prihrávkach, to musím priznať, a to rozhodlo o výsledku, ktorý mal byť v prospech súpera. Bohužiaľ musím povedať, že sme utrpeli remízu, pri tom všetkom, že trénujeme prihrávkové cvičenia a každý tréning trénujeme kombinácie pod tlakom aj s aktívnou obranou aj pasívnou. Som presvedčený, že časom to príde, ale musíme na tomto zapracovať.”