Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci si z Bernolákova priniesli bod

Kategória U15 v Bernolákove prehrala, mladším žiakom chýbalo trošku šťastia k výhre, remizovali 1:1

WhatsApp-Image-2022-05-02-at-07.04.06

ŠK Bernolákovo – FC IMAS

Výsledok: 0:1

Zostava: Martin Šin, Lucas Benkovský, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Martin Mlynka, Patrik Štvrtecký 36′, Samuel Foltýn (C), Bruno Sirota, Matej Hiadlovsky 51′, Tomáš Zeman, Adam Zámečník 36′

Náhradníci: David Kovár 36′, Dominik Peceň 36′, Marián Šooš 51′, Jakub Měšťan

Žlté karty: 58′ Samuel Foltýn, 61′ Jakub Chochol

“Tento zápas sa mi hodnotí veľmi ťažko, pred zápasom všetci vyzerali v absolútnej pohode, nabudení na zápas a hlavne pripravení. Opak bol pravdou. Od prvých minút sme boli hlavou mimo zápasu. Takmer všetci hráči komunikáciu tela dávali najavo, že nie sú v zápase. Súper nás prevyšoval bojovnosťou celý prvý polčas. Do druhého polčasu sa prístup niektorých zlepšil. Žiaľ, na body to nestačilo. Hra sa zlepšila len v nasadení. Žiaľ, trpeli sme na kvalitu hry. Jednoduché herné činnosti jednotlivca nám robili problém. Súper dal z ojedinelej šance gól a my sme prehrali.”

Výsledok: 1:1

Zostava: Martin Šimunič, Tomáš Měšťan, Adam Sojka, Marek Jánošík, Oliver Gerči, Tobiáš Tomeček, Matej Chmelík, Lukáš Szepesi (C), Lukáš Stankovič, Oliver Šooš, Michal Dvoran, Michal Kürti, Max Jan Jager

Góly: 30′ Lukáš Szepesi

“Zápas bol od začiatku vyrovnaný, súper sa púšťal do ofenzívy dosť často, ale chlapci v obrane sa s tým veľmi dobre vysporiadali, najmä Oliver Gerči, ktorý mal všetky hlavičky a rozohrával do krajných priestorov na obrancov a záložníkov skoro bezchybne. Po 15 minútach sme sa začali dostávať do šancí aj my, v 30. minúte bol faulovaný Lukáš Szepesi a ten istý hráč rozohrával priamy kop z polovice ihriska. Kopol to priamo na bránu a padlo to do brány. Veľký podiel na góle malo slnko, čo som povedal Lukymu tesne pred rozohrávkou, nech to kopne po výške na bránu a vyšlo to. Prvý polčas sme vyhrali 1:0. Do druhého polčasu sme vstúpili lepšie ako súper a hrali sme konečne futbal s kombináciou a odhodlaním, ktoré nám v predošlom zápase chýbalo! Súpera sme eliminovali od šancí a vytvárali sme si ich my. No, bohužiaľ, sme zahodili 4-5 tutových šancí, ktoré nás mrzeli v konečnom účtovaní, kde sme mali priniesť domov 3 body. Škoda, trochu šťastia nám chýbalo, ale som spokojný s výkonom hráčov, ale s výsledkom na priebeh zápasu už menej.”