Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci si z Petržalky priniesli výhru a remízu

Zápasy na pôde Iskry Petržalka sa skončili víťazstvom 3:7 kategórie U15 a remízou 4:4 mladších žiakov

Mladší žiaci začali zápas dobre, s dvojgólovým vedením sa dostali do 22. minúty, kedy sa Iskre Petržalka podarilo znížiť, ale ďalšie dva góly pridal Tomeček, jeden na konci prvého polčasu a druhý na začiatku druhého polčasu. Gepardi tak viedli o tri góly. Stav sa im, bohužiaľ, nepodarilo udržať a zápas sa skončil remízou 4:4.

Zápas starších žiakov sa začal podobne. V prvých 15-tich minútach viedli gepardi o gól, po vlastnom góle domácich. V prvom polčase však už nepadol ďalší gól. Zvýšenie na 1:3 prišlo až v druhom polčase, kedy nasledovala gólová vlna po strelách Zemana a Chochola. V závere pridali dva góly aj domáci, výsledok zápasu tak bol 3:7.

imas13

ilustračná fotografia

MŠK Iskra Petržalka – FC IMAS

Výsledok: 3:7

Zostava: Samuel Holec, David Kovár 59′, Tomáš Zeman (C), Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Miroslav Toman 55′, Erik Zeman, Jakub Chochol, Tomáš Harenčár,  Dominik Peceň

Náhradníci: Pavol Zeman 59′, Jakub Měšťan 55′

Góly: 11′ Erik Zeman, 41′ Erik Zeman, 42′ Erik Zeman, 49′ Jakub Chochol, 59′ Jakub Chochol, 60′ Jakub Chochol

Žlté karty: Samuel Holec 12′

“Prvých pár minút bolo fajn. Dali sme gól, všetko vyzeralo, že odohráme slušný zápas. Ihneď na to sme inkasovali po našich individuálnych chybách. Našťastie, chalani sa nepoložili a hneď odpovedali gólom. No po tomto góle ako keby s nami uťalo. Naše tempo bolo ako na hodovom zápase. Aktivita v zápase nula bodov. Veľa hráčov oproti Malackám podalo slabší individuálny herný výkon. Vo veľa prípadoch vyzeral súper odovzdane a my sme si mysleli, že to stačí. Potešiť môžu pekné góly. V útoku môžem pochváliť v tomto zápase dvojicu Chochoľ & Zeman.”

Výsledok: 4:4

Zostava: Tomáš Měšťan, Marek Jánošík, Peter Pristach, Oliver Gerči, Matej Chmelík, Max Jan Jager, Michal Dvoran, Michal Kürti, Lukáš Stankovič, Lukáš Szepesi (C), Tobiáš Tomeček

Náhradníci: Arsen Juriv

Góly: 9′ Michal Kürti, 29′ Tobiáš Tomeček, 45′ Tobiáš Tomeček

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Chlapci odohrali zápas v na MŠK ISKRA PETRŽALKA, doposiaľ neporazený tím. Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, hneď po hvizde rozhodcu sme sa dostali do šance a hráč domáceho mužstva si strelil vlastný gól po našom tlaku, následne sme vybojovali loptu v strede poľa a Lukáš Szepesi krásnou prihrávkou našiel Miška Kürtiho a ten zakončil peknou strelou po zemi na 2:0. Chlapci pokračovali vo výbornom výkone, ktorý korunoval Tobi Tomeček. Polčas skončil 3:1, po polčase sme pokračovali, keď Arsen Juriv našiel nabiehajúceho Tobiho a ten sa nemýlil a skóroval na 4:1. Bohužiaľ, na konci zápasu zase chyby v obrane nás obrali o tri body, nepresnými prihrávkami sme si sami neudržali náskok a hráči Petržalky to využili na vyrovnanie, ale musím povedať, že som spokojný s výkonom mojich chlapcov, nechali tam srdce, za čo im ďakujem a som na nich hrdý.”