Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci si zmerali sily so Sencom

U15-tka si zo Senca tri body priniesla, U13-tka odohrala kvalitný zápas napriek prehre

Starší žiaci nastúpili na zápas, o ktorom vedeli, že bude náročný. Už v úvode zápasu mohli gepardi streliť dva góly, tieto šance však nevyužili. V šiestej minúte ale prekonal brankára domácich Erik Zeman. Následne gepardom nie všetko vyšlo a do vedenia sa dostali domáci. Ku strelcom sa v zápase zapísal aj Toman a Habáň, k výhre dopomohol aj domáci hráč, ktorý si strelil vlastný gól.

Šťastie však neprialo mladším žiakom, ktorým sa podarilo streliť dva góly, no nepodarilo sa im premeniť pokutový kop. Hráči napriek snahe nedokázali dobehnúť štvorgólové vedenie domácich a zápas sa skončil výsledkom 6:2. 

imas15-1

U15

MŠK Senec – FC IMAS

Výsledok: 3:4

 

Zostava: Martin Šin, David Kovár, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Miroslav Toman, Erik Zeman, Jakub Chochol, Samuel Foltýn (C), Samuel Habáň, Martin Mlynka 36′

Náhradníci: Dominik Peceň 36′, Jakub Měšťan, Samuel Holec

Góly: 6′ Erik Zeman, 26′ Miroslav Toman, 45′ Samuel Habáň, vlastný gól súpera 29′

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Obe mužstvá od začiatku sa snažili hrať dobrý kombinačný futbal. V prvých troch minútach sme mali dve 100% gólové šance, ktoré sme, žiaľ, nepremenili. Ujali sme sa vedenia až po skvelej akcii s výmenou miest na pravej strane. Žiaľ, sme aj inkasovali lacné góly. V prvom polčase nám veľmi nefungovalo zhusťovanie stredu poľa. V druhom polčase sa to zmenilo a my sme prakticky 25 minút z druhého polčasu nepustili súpera z ich polovice. V posledných minútach sme ostali koncentrovaní a okrem jednej strely sme súpera k ničomu nepustili. Súper bol veľmi kvalitný preto dobrá hra a výsledok potešil. Nebojím sa povedať, že to bol zápas na úrovni prvej ligy žiackej.”

imas15-2


U13

MŠK Senec – FC IMAS

Výsledok: 6:2

 

Zostava: Martin Šimunič, Tomáš Měšťan, Michal Kürti, Max Jan Jager, Peter Pristach, Oliver Gerči (C), Lukáš Stankovič, Lukáš Szepesi, Arsen Juriv, Tobiáš Tomeček, Dominik Moravčík

Náhradníci: Michal Dvoran

Góly: 10′ Lukáš Szepesi, 46′ Tobiáš Tomeček

 

Hodnotenie trénera Masaroviča:

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na