Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Žiaci zvíťazili nad Modrou

Starším žiakom sa podarilo prekonať súpera trikrát, mladší žiaci si pripisujú tri body po výsledku 8:2

Prvý gól v predohrávke kola strelil Chochol. V druhom polčase sa medzi strelcov zapísali Hiadlovsky a Měšťan.  Keďže súper neprekonal brankára domácich ani raz, zápas sa skončil výsledkom 3:0.

Mladší žiaci strelili prvý gól v tretej minúte. Následne sa spustila gólová paráda a po výhre 8:2 sa medzi strelcov zápasu zapísali Pristach, Szepesi, Šooš, Tomeček aj Dvoran.

2_u15

FC IMAS – FC Slovan Modra

Výsledok: 3:0

Zostava: Samuel Holec, Jakub Chochol, Tomáš Zeman, Dominik Peceň, David Kovár, Patrik Štvrtecký,  Adam Elsaka 63′
, Samuel Foltýn (C), Adam Zámečník, Matej Hiadlovsky, Martin Šin

Náhradníci: Martin Mlynka, Jakub Měšťan 63′

Góly: Jakub Chochol 31′, Matej Hiadlovsky 51′, Jakub Měšťan 69′

“Do zápasu sme opäť vkročili veľmi zle, keď sa nám zranil ďalší hráč ešte na rozcvičke. Tento rok máme na zranenia smolu. Prvých 15 minút sme spali. Súper sa snažil vysoko napádať a my sme nevedeli reagovať. Akonáhle sme zrýchlili hru, už nás súper nedobehol, ale stalo sa to len párkrát za polčas. Vysvetľovali sme si v kabíne, že treba hrať na menej dotykov, keďže súper je fyzicky lepšie stavaný a využíva dobre silu. Začali sme rýchlejšie otáčať hru a hrať jednoduchšie. To nám pomohlo. Súper v druhom polčase sa stále menej a menej dostával do hry. Nakoniec sme dali tri góly a zápas po dlhom čase vyhrali. Teší ma, akú mali radosť chalani po zápase. Má to byť hlavne o radosti, zábave a napredovaní. Výborné je, že sme v ťažkom zápase nedostali gól. Taktiež ma teší, že hráči, ktorí absolútne nehrávajú na postoch, ako hrali včera, napr. náš brankár Maťo Šin odohral skvelý zápas na stopérovi, náš krajný obranca Dávid Kovár veľmi dobre v strede poľa. A v neposlednom rade ma teší Matej Hiadlovský. Od zápasu k zápasu u nás má lepšie a lepšie zápasy.”

u13-2

Výsledok: 8:2

Zostava: Marek Jánošík, Peter Pristach (C), Oliver Gerči, Max Jan Jager, Adam Sojka, Lukáš Szepesi, Tobiáš Tomeček, Oliver Šooš, Arsen Juriv, Michal Kürti, Matej Chmelík, Michal Dvoran

Góly: Peter Pristach 3′, Lukáš Szepesi 20′, Oliver Šooš 24′, Peter Pristach 29′, Lukáš Szepesi 35′, Tobiáš Tomeček 40′, Tobiáš Tomeček 44′, Michal Dvoran 46′

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Dnes sme odohrali domáci zápas proti Modre. Od začiatku sme si vytvárali šance a súpera sme k ničomu nepúšťali, chlapci hrali zodpovedne a s rozumom. Skóre otvoril Pristach a po ňom skóroval Sepeszi a Šóoš a zase Pristach, polčas skončil 4:1. Do druhého polčasu sme vstúpili veľmi dobre, chlapci si prihrávali a z toho plynuli aj šance, ktoré sme pretavili na góly, ktorých sme dali v druhom polčase tak isto ako v prvom, zápas sme vyhrali 8:2. S výsledkom som spokojný a aj s výkonom, súpera sme eliminovali vo všetkých jeho činnostiach. Bola to povinná jazda, ktorú chlapci splnili do bodky. Ďakujem mužstvu za výkon a predvedenú kombinačnú hru.”