Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Žilavý po zápase: “Myslím, že remíza je zaslúžená!”

Hráči U17 si s Iskrou Petržalka rozdelili body

V prvom majstrovskom zápase vycestovali mladší dorastenci na ihrisko MŠK Iskra Petržalka. V prvom polčase bolo niekoľko šancí, no do vedenia sa v 33. minúte dostal súper. Gepardom sa podarilo vyrovnať až v druhom polčase po krásnej strele Drahoša, do vedenia sa však už nedostalo ani jedno družstvo a tak sa zápas skončil výsledkom 1:1.

fcimasU17

MŠK Iskra Petržalka – FC IMAS

Výsledok: 1:1

Zostava: Jakub Martinovič, Filip Tóth (C), Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, Šimon Zlocha, David Drahoš 73′, Marcus Had, Marek Magula, Jakub Drahoš, Daniel Deák 41′, Maximilián Magáth

Náhradníci: 73′ Richard Hlobil, 41′ Róbert Galba

Góly: 54′ David Drahoš

Hodnotenie trénera Žilavého:

“V našom prvom majstrovskom zápase sezóny sme začali ako naši kamaráti z U19 – bojazlivo bez nádychu pre bojovnosť. Mysleli sme si, že všetko príde samé, nevedeli sme kombinovať,  hrať náš vysoký pressing na súperovej polovici. Nepremenili sme šancu, do ktorej sa dostal Magáth, keď sa rútil sám na brankára. Vzápätí na to sme inkasovali gól my. Do druhého polčasu sme nastúpili s tým, že výsledok otočíme, žiaľ, to sa nám nepodarilo. Ale zlepšili sme napádanie, viac sme sa dostávali pred bránku súpera, čo nám prinieslo vyrovnávajúci gól. Postupom času nám ubúdali sily. Myslím, že remíza v tomto zápase je zaslúžená.”