Archív článkov,  Pred zápasom,  Rozhovory,  U17

Žilavý pred zápasom: “Očakávam najmä vysoký pressing, ktorý nás zdobil!”

Zverenci trénera Žilavého sa tento týždeň pripravujú na prvé jarné kolo. Na ihrisku v Stupave privítajú FK Lamač. Aj k tomuto zápasu Vám prinášame krátky rozhovor!

245964571_2167488896742213_5665174210992148299_n

Pán tréner, po sústredení ste odohrali zápas so Šaľou, v ktorom ste si vyskúšali to, čo ste na sústredení trénovali. Následne prišla prehra v generálke pred ligou. Má to nejaký negatívny dopad na družstvo?

Čo sa týka generálky pred ligou, bol to iba taký malý skrat, nedá sa stále hrať naplno, aj veľké mužstvá sem-tam vybuchnú.

2_imas-4

Aký bol tréningový proces v tomto týždni, zamerali ste na konkrétne na niečo, čo Vám v zápase nevyšlo, alebo bol taký všestrannejší?

Hlavne sme sa zamerali na herný systém, ktorý chceme hrať a potom kondičný tréning.

3_imas-3

Aký zápas očakávate?

Tak z našej strany očakávam najmä vysoký pressing, ktorý nás zdobil celú jesennú časť a vďaka ktorému sa s Interom delíme o prvé miesto. A v jarnej časti verím v náš úspech, na ktorom sme sa pred sezónou dohodli.

1_imas-5

Marcus Had  počas jesenného zápasu s Lamačom strelil dva góly. Marcus, na jeseň ste Lamač porazili vysoko 2:8. Ako hodnotíte tohto súpera?

Vedeli sme, kde v tabuľke sa súper nachádzal, takže sme do zápasu išli sebavedomo a predovšetkým zabávať sa. Samozrejme, sme ich nešli podceňovať, keďže tam je pár kvalitných hráčov s futbalovými skúsenosťami. Od začiatku sme zobrali zápas do svojich rúk a hrali svoj futbal, čo je vidno aj na výsledku. Očakávam od nich lepší zápas, ktorý si spoločne užijeme.

3_imas-2

Filip Tóth sa na jeseň zranil, neskôr sa však k družstvu pripojil a rovnako absolvoval celú prípravu. Filip, družstvo absolvovalo sústredenie, niektoré prípravné zápasy odohralo aj so starším družstvom. Je toto družstvo dobre pripravené na jarnú časť sezóny?

Myslím si, že mužstvo je dobre pripravené, ak pristupovalo k zápasom poctivo a hralo vyrovnanú partiu aj so staršími. Myslím si, že my sme pripravení na našu súťaž, no ak by sme hrali napríklad druhú ligu, chalani by k tomu museli pristupovať poctivejšie.

1_imas-1

Ďakujeme a srdečne všetkých pozývame na prvý jarný majstrák kategórie U17!

error

Nezabudni nás sledovať aj na