Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Zverenci tréner Tótha porazili mužov Cajla Pezinok

Na domácej pôde zvíťazili 2:1

imasu19

U19

FC IMAS – CFK Pezinok Cajla muži

Výsledok: 2:1

 

Góly: Druzhkov 2

Zostava a striedania: Hlobil (Martinovič) – Kaniansky, Foltýn, Turoň – Bilačič, Didek, Košík, Biesik, Marušák (D.Drahoš) – Tóth, Druzhkov

 

Hodnotenie trénera Tótha:

“Dnes nás čakal kvalitný súper. Od úvodu sme začali vysokým pressingom, čím sme hostí prekvapili a vôbec sme im nedovolili sa kombinačne presadzovať. My sme boli silní na lopte, dobre sme sa pohybovali, vychádzali nám kombinácie a po jednej z nich sme gólom Druzhkova išli do vedenia. Do 25 minúty sme dominovali. Potom sa hra vyrovnala, ale my sme boli v obrannej fáze kompaktní, dobre sme sa presúvali do ťažiska hry, neotvárali priestor v defenzíve a po zisku lopty sme sa priamočiaro snažili dostať do obrannej zóny súpera. Druhý polčas sme začali aktívne, hostí dôrazne napádali už na ich polovici ihriska a po takomto zisku lopty sme dokázali Druzhkovom streliť druhý gól. Súper začal viac riskovať, tlačil sa našu polovicu, my sme zmenili taktiku, viac sme sa zasunuli, zavreli stred ihriska a po zisku lôpt sme išli do kontier. Hostia strelili kontaktný gól 2 minúty pred koncom, ale výsledok sme si už ustrážili.

Veľmi ma teší prístup chalanov k zápasu, ale aj tréningovému procesu. Pochopili naše taktické zámery, dodržujú ich na ihrisku a výsledky sa dostavujú, aj keď je to len príprava. Dnes to bol z našej strany veľmi dobrý výkon, čo ocenili aj hosťujúci hráči a realizačný tím. Ale pokračujeme ďalej v tvrdej drine.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na