Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Zverenci trénera Tótha zvládli ďalšie prípravné zápasy

U19

OFK Dunajská Lužná – FC IMAS

Výsledok: 6:4

 

Góly: Druzhkov 2, Bilačič, Tóth

Zostava: Martinovič (Hlobil) -Kaniansky, Dvoran, Turoň – Bilačič, Didek, Druzhkov, Dinko (Had), Šimovčík – Tóth, Foltýn (Magula)

 

Hodnotenie trénera Tótha:

“Od začiatku sa hral rýchly, svižný futbal. Domáci boli dôrazní v súbojoch a snažili sa čo najrýchlejšie dostať k našej bráne. My sme sa snažili si kombinačne vypracovať strelecké príležitosti. Prvý gól sme dostali po nedôraze v našom pokutovom území, s tým sme mali problém celý zápas. My sme si vytvárali strelecké pozície, boli sme v útočnej fáze aktívni a podarilo sa nám strelou Bilačiča vyrovnať. Opäť sme však urobili nevynútené chyby v defenzíve a dostali dva góly. Do polčasu sa nám podarilo gólom Druzhkova znížiť. V polčase sme si povedali, čo treba zlepšiť, zmenili sme postavenie. Druhý polčas sme začali tlakom, 20 minút sme dominovali, vytvárali si strelecké príležitosti, ale opäť chyba v defenzíve a inkasovali sme. Gólom Tótha sme sa opäť dotiahli na rozdiel gólu, dobre nám pracovali kraje ihriska, ale domáci brankár držal svojich nad vodou. Zase prišli taktické a individuálne chyby a 2 góly domácich. Ešte sme dokázali Druzhkovom skórovať, ale viac času na ďalšie góly nám už neostal. Čo sa týka ofenzívy mužstva, tam som spokojný, strelili sme 4 góly, vypracovali si veľa streleckých príležitostí, ale musíme popracovať na defenzíve, vyvarovať sa v nebezpečných priestoroch individuálnych chýb, byť dôraznejší a koncentrovanejší na každú jednu situáciu v zápase.”

WhatsApp-Image-2021-08-08-at-18.50.03

U19

FC IMAS – SDM DOMINO

Výsledok: 1:0

 

Zostava: Martinovič – Dvoran, Kaniansky, Foltýn, Turoň- Didek- Šimovčík (Dinko), Kobielsky, Bilačič, Biesik – Tóth

Gól: Kobielsky

 

Hodnotenie trénera Tótha:

“V generálke na prvý majstrovský zápas sme privítali kvalitného súpera, ktorý nás preveril po všetkých stránkach. Po neúspešných prípravných zápasoch som zmenil rozostavenie a aj niektoré posty. Zmenili sme aj systém hry. Som spokojný ako chalani dodržali taktické pokyny. Hrali sme v hlbšom defenzívnom bloku, z ktorého sme chceli priamočiaro vyrážať do rýchlych protiútokov. Hostia boli síce dominantnejší na lopte, ale my sme sa dobre presúvali do ťažiska hry, nedávali sme súperovi priestor na prienikové prihrávky za našu obranu. Po zisku lopty sme sa snažili využiť otvorenú obranu súpera a po jednej z takýchto akcií sme išli do vedenia gólom Kobielskeho. Mali sme ešte ďalšie možnosti na rýchle protiútoky, ale nevychádzala nám finálna fáza. V obrannej fáze sme pracovali veľmi dobre a súpera sme nepustili do gólovej príležitosti. V druhom polčase nás Domino zatlačilo ešte do hlbšieho obranného bloku, my sme už nedokázali podržať loptu, ale obrana pracovala veľmi dobre. Súper si vypracoval aj náznaky gólových šancí, ktoré sme však dokázali ustáť. My sme sa snažili rýchlymi kontrami zápas definitívne zlomiť na našu stranu. Bol to boj až do konca zápasu. Som spokojný, že chlapci išli na dno svojich síl, všetci pracovali tvrdo pre kolektív, dokázali sme ustáť tlak súpera a doviedli zápas do víťazného konca. Ideme sa pripravovať na prvý majstrovský zápas.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na